Radiodiagnostika Digitalizace RTG: CR a DR MUSICA 3 Nepřímá digitalizace - CR (Computed Radiography)

Třídit podle:

Nepřímá digitalizace - CR (Computed Radiography)

Naše společnost Vám nabízí digitální systémy zahrnující široké spektrum přístrojů určených pro digitalizaci malých RDG pracovišť až po výkonné systémy vhodné pro velké nemocnice.
V nabízeném řešení jsou základním stavebním prvkem osvědčené digitizéry (scannery kazet s paměťovými fóliemi) AGFA.
Špičková kvalita obrazu, vysoká pracovní spolehlivost, příjemné uživatelské prostředí.
Nabízené modely se odlišují v provedení a technických detailech. Stolní provedení CR 30-X je určeno pro všeobecné použití v radiografii. Posledním a nejnovějším modelem je DX-M a DX-G s vysokou hodinovou propustností. Tyto nové modely využívají nové technologie jehlových krystalů struktury paměťové vrstvy, přínosem je ještě vyšší obrazová kvalita. DX-M i DX-G jsou schopny pracovat jak s kazetami s jehlovou technologií, tak s již zavedenými s práškovou technologií paměťové vrstvy a to ve smíšeném režimu provozu. Každá kazeta je vybavena identifikačním čipem, který zajistí nezaměnitelnost snímků. Nedílnou součástí digitizéru je stanice NX pro prvotní zpracování získaného RTG obrazu a obsluhou provedené základní úpravy. Ve firmě AGFA vyvinutý a do NX instalovaný softwarový algoritmus MUSICATM a novější MUSICA2 a MUSICA3 zajišťuje co nejvyšší kvalitativní výtěžnost obrazové informace zachycené na paměťové fólii.
Obrazová data na výstupu této modality jsou v DICOM formátu a lze s nimi dále pracovat na jakémkoli DICOM kompatibilním zařízení.

1 2 > >>|
Novinky
PF 2018

Vážení obchodní partneři, děkujeme vám za spolupráci v roce 2017, přejeme hezké Vánoce a do roku 2018 hodně zdraví, štěstí a pracovních úspěchů.  
rhcvrk

18.12.2017
Na kvalitě zobrazení i výši dávky záření na pacienta nám záleží!

Děkujeme všem účastníkům sympozia Radiologie hrudníku v Čeladné i Východočeského radiologického kongresu v Milovech, kteří se zastavili na našem stánku. Využili tak výtečné příležitosti  přesvědčit se o kvalitě snímků z CR i DR systémů Agfa HealthCare na vlastní oči. Zájem o prezentované produkty nás velmi potěšil, těšíme se na další setkání s vámi.
rhcvrk

23.05.2017
33. Východočeské radiologické sympozium

Po naší účasti na kongresu Radiologie hrudníku, který se konal v dubnu v Čeladné, se blíží další příležitost se s námi setkat. Ve dnech 12. a 13.5.2017 se bude v resortu Devět Skal v Milovech konat 33. Východočeské radiologické sympozium. Využijte této příležitosti a zastavte se. Rádi se Vám budeme věnovat.

03.05.2017
Instalovali jsme mobilní RTG v Olomouci!

Od letošního února mají ve Fakultní nemocnici Olomouc tři nové mobilní rentgeny DX-D100+ s teleskopickým sloupem od předního světového výrobce AGFA HealthCare. Jedná se o moderní RTG přístroje umožňující rychlé a profesionální vyšetření, komfortní pro pacienta i personál. Věříme v maximální spokojenost veškerého personálu nejen díky snadnému a přehlednému ovládání rentgenů, ale i vysoké kvalitě snímků.
Více informací o produktu DX-D100.

23.02.2017
ECR 2017 ve dnech 1.-5.3.2017

Těšíme se na setkání s našimi stávajícími i potenciálními zákazníky na ECR 2017 ve dnech 1.-5.3.2017. Rádi Vás uvítáme v Expo Hall X4 na stánku č.3. Na viděnou ve Vídni.
Tým pracovníků FOMA MEDICAL

07.02.2017