POLYRAD PREMIUM

Vysokofrekvenční všestranně použitelný rentgenový systém pro všeobecnou radiografii s příznivým poměrem cena / výkon.
Vysokofrekvenční zapojení generátoru vysokého napětí pro rentgenku zajišťuje stabilní parametry expozice, vysokou energetickou účinnost a kompaktní rozměry zařízení.
Systém se skládá z generátoru vysokého napětí s ovládací konzolou pro nastavení všech potřebných parametrů, zářiče s rentgenkou s rotační anodou, kolimátoru, sloupového závěsu s ukotvením k podlaze, vyšetřovacího stolu s čtyřcestnou plovoucí deskou a proměnnou výškou  nebo fixní výškou nad podlahou a vertigrafu. Variabilita umožňuje podle potřeby zaměnit nebo přidat vyšetřovací nářadí za jiné (např.tomografický doplněk). Automatizace mnoha prvků zajišťuje vyšší komfort pro obsluhu i pacienta.  

Technický list na vyžádání na e-mailu: obchod.rtg@foma.cz

Novinky
Tisková zpráva ze dne 26.10.2017
26.10.2017
Zpráva pro zákazníky

Důležitá zpráva pro zákazníky. Více informací zde...

18.10.2017
Tisková zpráva

Vyjádření vykonného ředitele k nežádoucí příhodě. Více informací zde...

16.10.2017
Na kvalitě zobrazení i výši dávky záření na pacienta nám záleží!

Děkujeme všem účastníkům sympozia Radiologie hrudníku v Čeladné i Východočeského radiologického kongresu v Milovech, kteří se zastavili na našem stánku. Využili tak výtečné příležitosti  přesvědčit se o kvalitě snímků z CR i DR systémů Agfa HealthCare na vlastní oči. Zájem o prezentované produkty nás velmi potěšil, těšíme se na další setkání s vámi.
rhcvrk

23.05.2017
33. Východočeské radiologické sympozium

Po naší účasti na kongresu Radiologie hrudníku, který se konal v dubnu v Čeladné, se blíží další příležitost se s námi setkat. Ve dnech 12. a 13.5.2017 se bude v resortu Devět Skal v Milovech konat 33. Východočeské radiologické sympozium. Využijte této příležitosti a zastavte se. Rádi se Vám budeme věnovat.

03.05.2017