Radiodiagnostika Digitalizace RTG: CR a DR MUSICA 3 Přímá Digitalizace - DR (Direct Radiography)

Třídit podle:

Přímá Digitalizace - DR (Direct Radiography)

Přímá digitalizace rentgenového obrazu – DR (direct radiography; někdy také DDR – direct digital radiography) je založena na záznamu obrazu pomocí snímacích detektorů. K detekci se používají polovodičové systémy (flat panel detectors), které převádějí obraz vzniklý expozicí rentgenovým zářením přímo na viditelný záznam. Jednoduchou manipulací a úpravami lze bucky nahradit flat panelem. Kromě možné konverze již stávajících konvenčních RTG systému dodáváme již plně digitálně vybavené systémy značky Agfa. Jedná se o modely DX-D 100 (mobilní RTG), DX-D 300 (univerzální systém s otočným ramenem), DX-D 400 (systém se sloupovým držákem rentgenky) a DX-D 600 (systém se stropním závěsem).

1
Novinky
Tisková zpráva ze dne 26.10.2017
26.10.2017
Zpráva pro zákazníky

Důležitá zpráva pro zákazníky. Více informací zde...

18.10.2017
Tisková zpráva

Vyjádření vykonného ředitele k nežádoucí příhodě. Více informací zde...

16.10.2017
Na kvalitě zobrazení i výši dávky záření na pacienta nám záleží!

Děkujeme všem účastníkům sympozia Radiologie hrudníku v Čeladné i Východočeského radiologického kongresu v Milovech, kteří se zastavili na našem stánku. Využili tak výtečné příležitosti  přesvědčit se o kvalitě snímků z CR i DR systémů Agfa HealthCare na vlastní oči. Zájem o prezentované produkty nás velmi potěšil, těšíme se na další setkání s vámi.
rhcvrk

23.05.2017
33. Východočeské radiologické sympozium

Po naší účasti na kongresu Radiologie hrudníku, který se konal v dubnu v Čeladné, se blíží další příležitost se s námi setkat. Ve dnech 12. a 13.5.2017 se bude v resortu Devět Skal v Milovech konat 33. Východočeské radiologické sympozium. Využijte této příležitosti a zastavte se. Rádi se Vám budeme věnovat.

03.05.2017