Transportix - Batt

Transportix - Batt je mobilní rentgenový přístroj, který pokrývá širokou řadou modelů všechny specifické potřeby radiografických vyšetření u pacienta na lůžku, při první pomoci a v úrazových, orthopedických, pediatrických a operačních případech. Je možné ho připojit k libovolně dimenzované zásuvce síťového napětí. 
Přístroj Transportix - Batt kombinuje možnosti expozice nezávisle na síťovém přívodu s akumulátorovým motorovým pohonem pro snadné přemísťování.
Vysokofrekvenční generátor s vysokou účinností zajistí stabilní vysoké napětí nutné pro vznik rentgenového záření s nízkým zvlněním, které je třeba pro rychlé a vysoce přesné snímkování. Vysoký výkon umožní krátkou expozici a omezuje riziko pohybově neostrých snímků. Anatomické programy nabízí velmi rozsáhlý výběr kombinací předprogramovaných, uživatelsky měnitelných radiografických parametrů.
Bezpečnostní nárazník
Jakmile senzor na předním nárazníku zaregistruje jakýkoli slabý odpor, přistroj se automaticky zastaví.
Přesné polohování
Stiskem některého z tlačítek "Vše uvolnit" se uvolní elektromagnetické brzdy pro rotaci ramena, vysouvání ramena, vertikální pohyb rentgenky a přesné polohování může být uskutečněno v jedné jednoduché operaci.
Vyvážení systému
Plynulé, přesné a lehké polohovánír entgenky je umožněno vyváženým teleskopickým ramenem.
Mobilita systému
Mobilní rentgen lze díky motorovému pohonu přemisťovat bez vyšších nároků na fyzickou sílu. Stiskem lišty zakomponované do vodícího madla přístroje je senzorika připravena převádět tlakové pokyny obsluhy na pohyby příslušným směrem. Během pohybu není možné exponovat.
Mobilní ionizační komora pro AEC
Komůrka ergonomického tvaru usnadňuje automatické expozice pacienta na lůžku v nemocničních pokojích.
Infračervený dálkový ovladač
Expozice může být spuštěna dálkově pro minimalizaci zasažení obsluhy rozptýleným zářením.
Parkovací poloha
Převážení mobilního rentgenu je možné v prostorově úsporné parkovací poloze.

Technický list na vyžádání na e-mailu: obchod.rtg@foma.cz


Novinky
ECR 2018 se blíží. Dejme si schůzku na ECR 2018 ve Vídni!

ECR2018 Rádi uvítáme naše současné i potenciální klienty na ECR 2018 od 1. do 4.3 2018 na výstavní ploše společnosti Agfa HealthCare – výstavní hala X4, stánek č. 3. Naši zástupci zde budou po celou dobu výstavy. Tak se za námi zastavte…těšíme se na Vás.

07.02.2018
PF 2018

Važení obchodní partněři, děkujeme vám za spolupráci v roce 2017, přejeme hezké Vánoce a do roku 2018 hodně zdraví, štestí a pracovních úspěchu. rhcvrk

18.12.2017
Na kvalitě zobrazení i výši dávky záření na pacienta nám záleží!

Děkujeme všem účastníkům sympozia Radiologie hrudníku v Čeladné i Východočeského radiologického kongresu v Milovech, kteří se zastavili na našem stánku. Využili tak výtečné příležitosti  přesvědčit se o kvalitě snímků z CR i DR systémů Agfa HealthCare na vlastní oči. Zájem o prezentované produkty nás velmi potěšil, těšíme se na další setkání s vámi.
rhcvrk

23.05.2017
33. Východočeské radiologické sympozium

Po naší účasti na kongresu Radiologie hrudníku, který se konal v dubnu v Čeladné, se blíží další příležitost se s námi setkat. Ve dnech 12. a 13.5.2017 se bude v resortu Devět Skal v Milovech konat 33. Východočeské radiologické sympozium. Využijte této příležitosti a zastavte se. Rádi se Vám budeme věnovat.

03.05.2017
Instalovali jsme mobilní RTG v Olomouci!

Od letošního února mají ve Fakultní nemocnici Olomouc tři nové mobilní rentgeny DX-D100+ s teleskopickým sloupem od předního světového výrobce AGFA HealthCare. Jedná se o moderní RTG přístroje umožňující rychlé a profesionální vyšetření, komfortní pro pacienta i personál. Věříme v maximální spokojenost veškerého personálu nejen díky snadnému a přehlednému ovládání rentgenů, ale i vysoké kvalitě snímků.
Více informací o produktu DX-D100.

23.02.2017