Transportix - MLP

Transportix - MLP je mobilní rentgenový přístroj vhodný pro všechny běžné snímkové techniky prováděné mimo vyšetřovnu RTG oddělení. Vysokofrekvenční generátor má kondenzátorovou podporu energie potřebné pro provedení expozice. Čas potřebný k nabití kapacit mezi expozicemi je krátký, přestože je přístroj napájen "pouze" z běžného jednofázového zásuvkového rozvodu. Výkonová škála modelů nabízí volbu pro potřeby každého pracoviště.
 
Technický list na vyžádání na e-mailu: obchod.rtg@foma.cz

Novinky
Tisková zpráva ze dne 26.10.2017
26.10.2017
Zpráva pro zákazníky

Důležitá zpráva pro zákazníky. Více informací zde...

18.10.2017
Tisková zpráva

Vyjádření vykonného ředitele k nežádoucí příhodě. Více informací zde...

16.10.2017
Na kvalitě zobrazení i výši dávky záření na pacienta nám záleží!

Děkujeme všem účastníkům sympozia Radiologie hrudníku v Čeladné i Východočeského radiologického kongresu v Milovech, kteří se zastavili na našem stánku. Využili tak výtečné příležitosti  přesvědčit se o kvalitě snímků z CR i DR systémů Agfa HealthCare na vlastní oči. Zájem o prezentované produkty nás velmi potěšil, těšíme se na další setkání s vámi.
rhcvrk

23.05.2017
33. Východočeské radiologické sympozium

Po naší účasti na kongresu Radiologie hrudníku, který se konal v dubnu v Čeladné, se blíží další příležitost se s námi setkat. Ve dnech 12. a 13.5.2017 se bude v resortu Devět Skal v Milovech konat 33. Východočeské radiologické sympozium. Využijte této příležitosti a zastavte se. Rádi se Vám budeme věnovat.

03.05.2017