Radiodiagnostika Digitalizace RTG: CR a DR MUSICA 3 Nepřímá digitalizace - CR (Computed Radiography)

Třídit podle:

Nepřímá digitalizace - CR (Computed Radiography)

Naše společnost Vám nabízí digitální systémy zahrnující široké spektrum přístrojů určených pro digitalizaci malých RDG pracovišť až po výkonné systémy vhodné pro velké nemocnice.
V nabízeném řešení jsou základním stavebním prvkem osvědčené digitizéry (scannery kazet s paměťovými fóliemi) AGFA.
Špičková kvalita obrazu, vysoká pracovní spolehlivost, příjemné uživatelské prostředí.
Nabízené modely se odlišují v provedení a technických detailech. Stolní provedení CR 30-X je určeno pro všeobecné použití v radiografii. Posledním a nejnovějším modelem je DX-M a DX-G s vysokou hodinovou propustností. Tyto nové modely využívají nové technologie jehlových krystalů struktury paměťové vrstvy, přínosem je ještě vyšší obrazová kvalita. DX-M i DX-G jsou schopny pracovat jak s kazetami s jehlovou technologií, tak s již zavedenými s práškovou technologií paměťové vrstvy a to ve smíšeném režimu provozu. Každá kazeta je vybavena identifikačním čipem, který zajistí nezaměnitelnost snímků. Nedílnou součástí digitizéru je stanice NX pro prvotní zpracování získaného RTG obrazu a obsluhou provedené základní úpravy. Ve firmě AGFA vyvinutý a do NX instalovaný softwarový algoritmus MUSICATM a novější MUSICA2 a MUSICA3 zajišťuje co nejvyšší kvalitativní výtěžnost obrazové informace zachycené na paměťové fólii.
Obrazová data na výstupu této modality jsou v DICOM formátu a lze s nimi dále pracovat na jakémkoli DICOM kompatibilním zařízení.

|<< < 1 2
Novinky
Servisní technik zdravotnických přístrojů - volné pracovní místo

Hledáme kolegu na pozici servisního technika. Pokud by Vás zajímala práce se zdravotnickými přístroji, kontaktujte nás na e-mailu: radomir.pospisil@foma.cz nebo na tel. 603 222 396 Společnost FOMA MEDICAL spol. s r.o.

26.10.2018
GDPR

Nařízení EU bedlivě sledujeme a připravujeme se tak, aby na termín 25.5.2018 bylo vše připravené v souladu se směrnicí.
V odkazu naleznete implementaci GDPR publikovanou na stránkách MZČR.

02.04.2018
ECR 2018 se blíží. Dejme si schůzku na ECR 2018 ve Vídni!

ECR2018 Rádi uvítáme naše současné i potenciální klienty na ECR 2018 od 1. do 4.3 2018 na výstavní ploše společnosti Agfa HealthCare – výstavní hala X4, stánek č. 3. Naši zástupci zde budou po celou dobu výstavy. Tak se za námi zastavte…těšíme se na Vás.

07.02.2018
PF 2018

Važení obchodní partněři, děkujeme vám za spolupráci v roce 2017, přejeme hezké Vánoce a do roku 2018 hodně zdraví, štestí a pracovních úspěchu. rhcvrk

18.12.2017
Na kvalitě zobrazení i výši dávky záření na pacienta nám záleží!

Děkujeme všem účastníkům sympozia Radiologie hrudníku v Čeladné i Východočeského radiologického kongresu v Milovech, kteří se zastavili na našem stánku. Využili tak výtečné příležitosti  přesvědčit se o kvalitě snímků z CR i DR systémů Agfa HealthCare na vlastní oči. Zájem o prezentované produkty nás velmi potěšil, těšíme se na další setkání s vámi.
rhcvrk

23.05.2017