NX (MUSICA 3)

NX (Akviziční software + MUSICA 3)
NX je softwarový nástroj na zpracování snímků. Nabízí širokou škálu funkcí vyvinutých speciálně pro splnění potřeb radiologa. Díky intuitivnímu rozhraní a jednoduchému ovládání na dotykové obrazovce, jsou standardní úkoly dokončeny rychle a bez námahy. Integrace nabízí pohodlnější postup a nastavení celého zobrazovacího procesu na míru.
NX obsahuje algoritmus Musica pro pokročilejší zpracování obrazu. To umožňuje trávit mnohem méně času úpravou, pro rychlejší získávání snímků pro radiologa. NX komunikuje bezproblémově s nemocničními systémy: archivace a komunikační systém (PACS), informační systém (RIS) a nemocniční informační systém (NIS). DICOM je kompatibilní a splňuje IHE směrnice.

Technický list na vyžádání na e-mailu: obchod.rtg@foma.cz
        

Novinky
IT technik zdravotnických technologií - volné pracovní místo

Hledáme kolegu na pozici IT technika. Pokud by Vás zajímala práce se zdravotnickou IT technologií, kontaktujte nás na e-mailu: radomir.pospisil@foma.cz nebo na tel. 603 222 396 Společnost FOMA MEDICAL spol. s r.o.

17.12.2018
Servisní technik zdravotnických přístrojů - volné pracovní místo

Hledáme kolegu na pozici servisního technika. Pokud by Vás zajímala práce se zdravotnickými přístroji, kontaktujte nás na e-mailu: radomir.pospisil@foma.cz nebo na tel. 603 222 396 Společnost FOMA MEDICAL spol. s r.o.

26.10.2018