SE Suite

SE SUITE (PACS)
Softwarová aplikace SE Suite poskytuje úplné řešení pro archivaci a distribuci – s integrovanou funkcí prohlížeče – pro správu vašich obrazových dat. Je navržena tak, aby vám usnadnila přechod na digitální provoz, její flexibilita, bohatá funkcionalita a škálovatelnost vám umožňuje zvýšit vaši jistotu v diagnostikování, správu rychle narůstajících objemů informačních dat a zvyšuje efektivitu a produktivitu za přijatelnou cenu.

Obsahuje tři hlavní softwarové komponenty – SE Server, SE Client a SE Standalone, SE Suite je založena na ověřených technologiích a rozsáhlých zkušenostech Agfa HealthCare v radiologii. Doplňuje váš systém pořizující digitální snímky o nástroje pro ukládání, manipulaci, správu a digitální výstup pořízených snímků – jak pro CR, tak pro ostatní modality.

Technický list na vyžádání na e-mailu: obchod.rtg@foma.cz

Novinky
IT technik zdravotnických technologií - volné pracovní místo

Hledáme kolegu na pozici IT technika. Pokud by Vás zajímala práce se zdravotnickou IT technologií, kontaktujte nás na e-mailu: radomir.pospisil@foma.cz nebo na tel. 603 222 396 Společnost FOMA MEDICAL spol. s r.o.

17.12.2018
Servisní technik zdravotnických přístrojů - volné pracovní místo

Hledáme kolegu na pozici servisního technika. Pokud by Vás zajímala práce se zdravotnickými přístroji, kontaktujte nás na e-mailu: radomir.pospisil@foma.cz nebo na tel. 603 222 396 Společnost FOMA MEDICAL spol. s r.o.

26.10.2018