Radiodiagnostika Digitalizace RTG: CR a DR MUSICA 3 Nepřímá digitalizace - CR (Computed Radiography)

Třídit podle:

Nepřímá digitalizace - CR (Computed Radiography)

Naše společnost Vám nabízí digitální systémy zahrnující široké spektrum přístrojů určených pro digitalizaci malých RDG pracovišť až po výkonné systémy vhodné pro velké nemocnice.
V nabízeném řešení jsou základním stavebním prvkem osvědčené digitizéry (scannery kazet s paměťovými fóliemi) AGFA.
Špičková kvalita obrazu, vysoká pracovní spolehlivost, příjemné uživatelské prostředí.
Nabízené modely se odlišují v provedení a technických detailech. Stolní provedení CR 30-X je určeno pro všeobecné použití v radiografii. Posledním a nejnovějším modelem je DX-M a DX-G s vysokou hodinovou propustností. Tyto nové modely využívají nové technologie jehlových krystalů struktury paměťové vrstvy, přínosem je ještě vyšší obrazová kvalita. DX-M i DX-G jsou schopny pracovat jak s kazetami s jehlovou technologií, tak s již zavedenými s práškovou technologií paměťové vrstvy a to ve smíšeném režimu provozu. Každá kazeta je vybavena identifikačním čipem, který zajistí nezaměnitelnost snímků. Nedílnou součástí digitizéru je stanice NX pro prvotní zpracování získaného RTG obrazu a obsluhou provedené základní úpravy. Ve firmě AGFA vyvinutý a do NX instalovaný softwarový algoritmus MUSICATM a novější MUSICA2 a MUSICA3 zajišťuje co nejvyšší kvalitativní výtěžnost obrazové informace zachycené na paměťové fólii.
Obrazová data na výstupu této modality jsou v DICOM formátu a lze s nimi dále pracovat na jakémkoli DICOM kompatibilním zařízení.

1 2 > >>|
Novinky
Obchodní zástupce - volné pracovní místo

Společnost FOMA MEDICAL spol. s r.o. hledá zaměstnance na pozici obchodní zástupce. Pro detailnější informace o volné pracovní pozici nás prosím kontaktujte na e-mailu: jasmin.draganovic@foma.cz nebo na tel. 604 784 617

14.08.2019
Jak na nový rok, tak po celý rok.

Rok 2019 jsme úspěšně začali instalací digitálního RTG AGFA se stropním závěsem rentgenky nové generace DR 600. Tento plně automatický RTG přístroj umožňuje provádět rychle a efektivně vyšetření nejen na stole a u vertigrafu, ale i imobilních pacientů na lůžku či invalidním vozíku. Produkty AGFA se dlouhodobě prezentují špičkovou kvalitou obrazu, intuitivním ovládáním a vysokou funkčností systémů. Rokycanská nemocnice je prvním pracovištěm v České Republice vybaveným tímto systémem, věříme že další spokojení zákazníci budou brzy následovat.

22.02.2019
Úspěšný rok 2018 je téměř za námi

Advent se pomalu blíží do finále, pojďme se proto společně ohlédnout za letošním rokem. Instalace 2018 se nesly ve znamení špičkového výrobce Agfa. Od ledna jsme v ČR nainstalovali čtyři digitální rentgeny DR 400 a k tomu celkem devět nepřímých digitalizací. Skupinu letošních instalací uzavírají dva analogové rentgeny Sedecal, kdy jeden je doplněn o přímou digitalizaci Agfa.
Všem zákazníkům přejeme naprostou spokojenost s jejich novými zařízeními.

19.12.2018
Servisní technik zdravotnických přístrojů - volné pracovní místo

Hledáme kolegu na pozici servisního technika. Pokud by Vás zajímala práce se zdravotnickými přístroji, kontaktujte nás na e-mailu: radomir.pospisil@foma.cz nebo na tel. 603 222 396 Společnost FOMA MEDICAL spol. s r.o.

26.10.2018
GDPR

Nařízení EU bedlivě sledujeme a připravujeme se tak, aby na termín 25.5.2018 bylo vše připravené v souladu se směrnicí.
V odkazu naleznete implementaci GDPR publikovanou na stránkách MZČR.

02.04.2018