Transportix - Batt

Transportix - Batt je mobilní rentgenový přístroj, který pokrývá širokou řadou modelů všechny specifické potřeby radiografických vyšetření u pacienta na lůžku, při první pomoci a v úrazových, orthopedických, pediatrických a operačních případech. Je možné ho připojit k libovolně dimenzované zásuvce síťového napětí. 
Přístroj Transportix - Batt kombinuje možnosti expozice nezávisle na síťovém přívodu s akumulátorovým motorovým pohonem pro snadné přemísťování.
Vysokofrekvenční generátor s vysokou účinností zajistí stabilní vysoké napětí nutné pro vznik rentgenového záření s nízkým zvlněním, které je třeba pro rychlé a vysoce přesné snímkování. Vysoký výkon umožní krátkou expozici a omezuje riziko pohybově neostrých snímků. Anatomické programy nabízí velmi rozsáhlý výběr kombinací předprogramovaných, uživatelsky měnitelných radiografických parametrů.
Bezpečnostní nárazník
Jakmile senzor na předním nárazníku zaregistruje jakýkoli slabý odpor, přistroj se automaticky zastaví.
Přesné polohování
Stiskem některého z tlačítek "Vše uvolnit" se uvolní elektromagnetické brzdy pro rotaci ramena, vysouvání ramena, vertikální pohyb rentgenky a přesné polohování může být uskutečněno v jedné jednoduché operaci.
Vyvážení systému
Plynulé, přesné a lehké polohovánír entgenky je umožněno vyváženým teleskopickým ramenem.
Mobilita systému
Mobilní rentgen lze díky motorovému pohonu přemisťovat bez vyšších nároků na fyzickou sílu. Stiskem lišty zakomponované do vodícího madla přístroje je senzorika připravena převádět tlakové pokyny obsluhy na pohyby příslušným směrem. Během pohybu není možné exponovat.
Mobilní ionizační komora pro AEC
Komůrka ergonomického tvaru usnadňuje automatické expozice pacienta na lůžku v nemocničních pokojích.
Infračervený dálkový ovladač
Expozice může být spuštěna dálkově pro minimalizaci zasažení obsluhy rozptýleným zářením.
Parkovací poloha
Převážení mobilního rentgenu je možné v prostorově úsporné parkovací poloze.

Technický list na vyžádání na e-mailu: obchod.rtg@foma.cz


Novinky
Obchodní zástupce - volné pracovní místo

Společnost FOMA MEDICAL spol. s r.o. hledá zaměstnance na pozici obchodní zástupce. Pro detailnější informace o volné pracovní pozici nás prosím kontaktujte na e-mailu: jasmin.draganovic@foma.cz nebo na tel. 604 784 617

14.08.2019
Jak na nový rok, tak po celý rok.

Rok 2019 jsme úspěšně začali instalací digitálního RTG AGFA se stropním závěsem rentgenky nové generace DR 600. Tento plně automatický RTG přístroj umožňuje provádět rychle a efektivně vyšetření nejen na stole a u vertigrafu, ale i imobilních pacientů na lůžku či invalidním vozíku. Produkty AGFA se dlouhodobě prezentují špičkovou kvalitou obrazu, intuitivním ovládáním a vysokou funkčností systémů. Rokycanská nemocnice je prvním pracovištěm v České Republice vybaveným tímto systémem, věříme že další spokojení zákazníci budou brzy následovat.

22.02.2019
Úspěšný rok 2018 je téměř za námi

Advent se pomalu blíží do finále, pojďme se proto společně ohlédnout za letošním rokem. Instalace 2018 se nesly ve znamení špičkového výrobce Agfa. Od ledna jsme v ČR nainstalovali čtyři digitální rentgeny DR 400 a k tomu celkem devět nepřímých digitalizací. Skupinu letošních instalací uzavírají dva analogové rentgeny Sedecal, kdy jeden je doplněn o přímou digitalizaci Agfa.
Všem zákazníkům přejeme naprostou spokojenost s jejich novými zařízeními.

19.12.2018
Servisní technik zdravotnických přístrojů - volné pracovní místo

Hledáme kolegu na pozici servisního technika. Pokud by Vás zajímala práce se zdravotnickými přístroji, kontaktujte nás na e-mailu: radomir.pospisil@foma.cz nebo na tel. 603 222 396 Společnost FOMA MEDICAL spol. s r.o.

26.10.2018
GDPR

Nařízení EU bedlivě sledujeme a připravujeme se tak, aby na termín 25.5.2018 bylo vše připravené v souladu se směrnicí.
V odkazu naleznete implementaci GDPR publikovanou na stránkách MZČR.

02.04.2018