Transportix - Batt

Transportix - Batt je mobilní rentgenový přístroj, který pokrývá širokou řadou modelů všechny specifické potřeby radiografických vyšetření u pacienta na lůžku, při první pomoci a v úrazových, orthopedických, pediatrických a operačních případech. Je možné ho připojit k libovolně dimenzované zásuvce síťového napětí. 
Přístroj Transportix - Batt kombinuje možnosti expozice nezávisle na síťovém přívodu s akumulátorovým motorovým pohonem pro snadné přemísťování.
Vysokofrekvenční generátor s vysokou účinností zajistí stabilní vysoké napětí nutné pro vznik rentgenového záření s nízkým zvlněním, které je třeba pro rychlé a vysoce přesné snímkování. Vysoký výkon umožní krátkou expozici a omezuje riziko pohybově neostrých snímků. Anatomické programy nabízí velmi rozsáhlý výběr kombinací předprogramovaných, uživatelsky měnitelných radiografických parametrů.
Bezpečnostní nárazník
Jakmile senzor na předním nárazníku zaregistruje jakýkoli slabý odpor, přistroj se automaticky zastaví.
Přesné polohování
Stiskem některého z tlačítek "Vše uvolnit" se uvolní elektromagnetické brzdy pro rotaci ramena, vysouvání ramena, vertikální pohyb rentgenky a přesné polohování může být uskutečněno v jedné jednoduché operaci.
Vyvážení systému
Plynulé, přesné a lehké polohovánír entgenky je umožněno vyváženým teleskopickým ramenem.
Mobilita systému
Mobilní rentgen lze díky motorovému pohonu přemisťovat bez vyšších nároků na fyzickou sílu. Stiskem lišty zakomponované do vodícího madla přístroje je senzorika připravena převádět tlakové pokyny obsluhy na pohyby příslušným směrem. Během pohybu není možné exponovat.
Mobilní ionizační komora pro AEC
Komůrka ergonomického tvaru usnadňuje automatické expozice pacienta na lůžku v nemocničních pokojích.
Infračervený dálkový ovladač
Expozice může být spuštěna dálkově pro minimalizaci zasažení obsluhy rozptýleným zářením.
Parkovací poloha
Převážení mobilního rentgenu je možné v prostorově úsporné parkovací poloze.

Technický list na vyžádání na e-mailu: obchod.rtg@foma.cz


Novinky
IT technik zdravotnických technologií - volné pracovní místo

Hledáme kolegu na pozici IT technika. Pokud by Vás zajímala práce se zdravotnickou IT technologií, kontaktujte nás na e-mailu: radomir.pospisil@foma.cz nebo na tel. 603 222 396 Společnost FOMA MEDICAL spol. s r.o.

17.12.2018
Servisní technik zdravotnických přístrojů - volné pracovní místo

Hledáme kolegu na pozici servisního technika. Pokud by Vás zajímala práce se zdravotnickými přístroji, kontaktujte nás na e-mailu: radomir.pospisil@foma.cz nebo na tel. 603 222 396 Společnost FOMA MEDICAL spol. s r.o.

26.10.2018
GDPR

Nařízení EU bedlivě sledujeme a připravujeme se tak, aby na termín 25.5.2018 bylo vše připravené v souladu se směrnicí.
V odkazu naleznete implementaci GDPR publikovanou na stránkách MZČR.

02.04.2018
ECR 2018 se blíží. Dejme si schůzku na ECR 2018 ve Vídni!

ECR2018 Rádi uvítáme naše současné i potenciální klienty na ECR 2018 od 1. do 4.3 2018 na výstavní ploše společnosti Agfa HealthCare – výstavní hala X4, stánek č. 3. Naši zástupci zde budou po celou dobu výstavy. Tak se za námi zastavte…těšíme se na Vás.

07.02.2018
PF 2018

Važení obchodní partněři, děkujeme vám za spolupráci v roce 2017, přejeme hezké Vánoce a do roku 2018 hodně zdraví, štestí a pracovních úspěchu. rhcvrk

18.12.2017